Apámintototok és desszertek, amelyeket készítesz, klasszikus és esztétikus megjelenést kölcsönözzenek, miközben a vendégekben továbbra is hatást keltenek, szórd a felületükre ezeket a csokoládé morzsákat. A csokoládés megszórás nagyszerű megoldás, amikor ki szeretnéd emelni a csokoládés desszert ízét, vagy csak finoman kiemelni. Ez egy olyan termék, amelynek köszönhetően még a legegyszerűbb torta is ízletesnek tűnik, és tovább finom ízzel gazdagodik. A csokoládéreszelék, mint minden más édesség dekoráció ehhez hasonló típusban, remek ötlet torta, pohár, sütemény vagy cupcake ízesítésére. A csokoládéreszelék íze nagyszerű a tejszínhabbal és bármilyen fagylalt ízzel. Megjelenés a Besky kiadás részeként.
A csomag a következőket tartalmazza: 60 g
cukor, kakaóvaj, teljes tejpor, kakaómassza, tejsavópor, laktóz, emulgeálószer E322 (napraforgó lecitin), természetes vanília aroma. Az étcsokoládé kakaószárazanyag-tartalma legalább 52 %.
| Allergének | Szója, Tej |
| Energiaérték kJ | 2232 kj |
| Energiaérték kcal | 533,3 kcal |
| Zsírok | 29,7 g |
| - ebből telített zsírsavak | 17,9 g |
| Szénhidrátok | 61 g |
| - ebből cukrok | 59,9 g |
| Fehérje | 4,4 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,15 g |
Cseh Köztársaság
| Színes | Barna |
| Kategóriák: | Díszítés csokoládéval |
| Gyártó | dortis |
| EAN | 8594217871093 |
| Termékszám | DR-5459-60 |